Targi rolne AGRO POMERANIA 2021 w Barzkowicach- zaproszenie

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach jest organizatorem XXXIII Barzkowickich Targów Rolnych AGRO POMERANIA 2021, które odbędą się w dniach 10-12 września 2021 roku. Tegorocznej edycji Targów patronują m.in.: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Klimatu i Środowiska, Wojewoda Zachodniopomorski, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Starosta Stargardzki, Wójt Gminy Stargard. Podczas targów, jak co roku, odbywać się będą liczne konkursy dla wystawców, hodowców, rolników i mieszkańców obszarów wiejskich naszego województwa. Imprezami rokrocznie towarzyszącymi targom są m.in. Przegląd Kapel Ludowych, Konkurs na Najładniejszy wieniec dożynkowy, Zawody Jeździeckie w Skokach, Zachodniopomorska Wystawa Hodowlana Koni czy wystawy i pokazy zwierząt hodowlanych. Na zwiedzających czeka moc atrakcji.