Święto Wojska Polskiego

,,Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość  i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”  Jan Paweł II

15 sierpnia ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO

to dzień, kiedy szczególnie pamiętamy o żołnierzach, tych którzy w ciągu minionych wieków walczyli za naszą Ojczyznę, bohaterach Bitwy Warszawskiej oraz obecnie służących w armii.
To Wam - Żołnierzom Wojska Polskiego, pełniącym codzienną służbę w kraju i za granicą podczas misji pokojowych oraz stale czuwających, aby  już nigdy nie powtórzyły się wydarzenia z przeszłości, należą się wyrazy uznania i ogromne podziękowania.
Święto Wojska Polskiego to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim  Żołnierzom, Pracownikom Cywilnym wojska oraz Waszym rodzinom, za trud, sumienność i rzetelność w wypełnianiu obowiązków służbowych na rzecz obronności kraju.

W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Kamieńskiego, życzymy realizacji wszystkich planów i zamierzeń, satysfakcji z podejmowanych działań w służbie  ,,Ku chwale Ojczyzny”, a także dobrego zdrowia, optymizmu, satysfakcji  z wykonywanej pracy oraz spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.