Za Nami Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego

W  sobotę 13 listopada br. w Hali Widowiskowo - Sportowej MOSiR odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego. Turniej składał się z kategorii wiekowych oraz Open. W Turnieju startowało około  50 zawodników z całego województwa zachodniopomorskiego.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce  Paweł Mazuryk
2 miejsce  Karol Mętel
3 miejsce  Mirosław Weremiuk

Zawodnicy którzy otrzymali najwyższe miejsca otrzymali pamiątkowe Puchary ufundowane przez Pana Sebastiana Mamzera. Każdy uczestnik turnieju otrzymał: zestaw startowy w postaci napoju oraz słodkiej przekąski, pamiątkowy medal , który ufundował KREATYWNY GARAŻ Dawida Włodarczyka.

Uczniowski Klub Sportowy Herkules Kamień Pomorski składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Turnieju: Panu Burmistrzowi Stanisławowi Kurylle, Panu Dyrektorowi MOSiR Grzegorzowi Szczudło, Panu Sebastianowi Mamzerowi, Panu Grzegorzowi Aleksandrowiczowi , Panu Dawidowi Włodarczykowi oraz Panu Miłoszowi Krzyżanowskiemu. Wszystkim uczestnikom bardzo Dziękujemy za przybycie i stworzenie fantastycznej atmosfery przy zielonym stole.

Zarząd UKS HERKULES Kamień Pomorski