Przed Nami kolejne zawody w ramach Dziwnowskiej Ligi Biegowej

Długi weekend majowy mija, zatem przyszedł czas na spalenie potraw grillowych. Dlatego zapraszamy zawodników wzięcia udziału w kolejnej imprezie w ramach VII edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej.
Tym razem do pokonania będzie malownicza trasa Dziwnów - Międzywodzie - Dziwnów na dystansie 6370 metrów. Spotykamy się w najbliższą niedzielę 09 maja 2021 roku.

Program zawodów:
  • Zapisy od godziny 09:30 do 09:55 na parkingu przy Jeziorze Martwa Dziwna.

• 10:00 start pierwszej 50 osobowej grupy biegaczy.
  • 10:02 start drugiej 50 osobowej grupy biegaczy.
  • 10:04 start kijkarzy.
Ze względów na panujący wirus, zawodnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa przez cały okres przebywania na parkingu oraz w okolicy linii startu i mety. W trakcie biegu czy chodzenia z kijkami zawodnicy mogą zdjąć maseczkę.
Apelujemy także o zachowanie bezpiecznego dystansu między sobą.

☎️W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę kontaktować się z prezesem LUKS „Bałtyk” – Jerzy Janawa tel. 607 377 071.

Pamiętajcie, że zdrowie przede wszystkim - jeśli czujecie się źle lub jesteście poddani kwarantannie – prosimy zostańcie w domach.

Impreza odbędzie się dzięki środkom z „Programu Społecznik na lata 2019-2021” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR oraz @Pomorze Zachodnie, @Program Społecznik, @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz środkom Gminy Dziwnów.