Program Społecznik 2021: Ostatnia szansa na złożenie wniosku!

Za kilka godzin kończy się ostatni nabór w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021, zatem to ostatnia szansa na złożenie wniosku na realizację ciekawej inicjatywy.

Wnioskodawcy, którzy zgłoszą swoje projekty do Programu Społecznik mogą uzyskać wsparcie finansowe w wysokości 4.000,00 złotych na społeczne projekty, lub nawet 10.000,00 złotych na Regionalne Inicjatywy Obywatelskie. Pod uwagę brane są najróżniejsze pomysły, które mogą pozytywnie wpłynąć na nasze otoczenie. Mogą to być działania związane z ekologią, nowymi technologiami, edukacją, rozwojem osobistym czy aktywnością obywatelską.

Drugi nabór wniosku do Programu Społecznik 2021 rozpoczął się 1 kwietnia br. Przyjmowanie wniosków zakończy się w dniu dzisiejszym o godzinie 23:59:59. Zostało więc niewiele czasu. Nabór wniosków na mikrodotacje i Regionalne Inicjatywy Obywatelskie odbywa się za pomocą generatora wniosków witkac.pl - prostego narzędzia, które działa w bardzo przystępny sposób, przeprowadzając wnioskodawcę przez cały proces "krok po kroku".