Czas na czwarte zawody w ramach Dziwnowskiej Ligi Biegowej

Szanowni Biegacze oraz Kijkarze małymi krokami zbliżamy się do organizacji kolejnego Biegu oraz Marszu Nordic Walking na dystansie 9400 metrów w ramach VII edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 kwietnia 2021 roku.

Program zawodów:

• Zapisy od godziny 09:30 do 09:55 przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie.
  • 10:00 start pierwszej 25 osobowej grupy biegaczy.
  • 10:02 start drugiej 25 osobowej grupy biegaczy.
  • 10:04 start kijkarzy.

Ze względów na panujący wirus, zawodnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa przez cały okres przebywania na parkingu oraz w okolicy linii startu i mety. W trakcie biegu czy chodzenia z kijkami zawodnicy mogą zdjąć maseczkę.

Apelujemy także o zachowanie bezpiecznego dystansu między sobą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę kontaktować się z prezesem LUKS „Bałtyk” – Jerzy Janawa tel. 607 377 071.

Pamiętajcie, że zdrowie przede wszystkim - jeśli czujecie się źle lub jesteście poddani kwarantannie – prosimy zostańcie w domach.

Impreza odbędzie się dzięki środkom z „Programu Społecznik na lata 2019-2021” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR oraz @Pomorze Zachodnie, @Program Społecznik, @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz środkom Gminy Dziwnów.