Grono Pedagogiczne Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego zostało docenione za lata pracy z młodzieżą

We wtorek 15 października br. na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego zostały wręczono Krzyże Zasługi, a także złote, srebrne i brązowe medale za Długoletnią Służbę.

Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć nauczycieli z terenu Powiatu Kamieńskiego. Pani Monika Kozak oraz Pan Kazimierz Jabłoński z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim otrzymali Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla i oświaty i wychowania młodzieży, natomiast Pani Edyta Kowalińska, także z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim otrzymała Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie za szczególne osiągnięcia w pracy.

W uroczystości udział także wzięli Starosta Kamieński, Józef Malec oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim, Jacek Kosiba.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.