Zbiórka darów dla powodzian. Nowa lista potrzeb

Kontynuujemy zbiórkę dla powodzian na  Dolnym Śląsku. Zmienia się lista najpilniejszych potrzeb i darów, które można dostarczać do siedziby Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7b (72-400 Kamień Pomorski), wejście B do budynku. Miejsce zbiórki czynne jest w godzinach od 08:00 do 15:00, telefon do kontaktu: 721 953 137, 91 38 23 910, 91 38 23 914.

Przez pierwsze trzy dni trwającej w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim zbiórki trafiło do nas około 2 ton darów, dostarczonych przez mieszkańców Powiatu Kamieńskiego. Trafiły one już do mieszkańców Powiatu Kłodzkiego, który jest jednym z bardziej zniszczonych powiatów w wyniku powodzi. Od poniedziałku, 23 września ruszamy z drugą częścią zbiórki. Dziękujemy za Waszą hojność i zachęcamy do przekazywania:

• osuszaczy,
  • sprzętu do sprzątania (miotły, szczotki, łopaty, wiadra, grabie),
  • myjki ciśnieniowe,
  • rękawice,
  • worków big-bag,
  • agregatów prądotwórczych,
  • przyborów szkolnych,
  • materiały do remontów budynków.