Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Koniec wakacji. Zanim uczniowie zasiądą w szkolnych ławach, tradycyjnie odbywa się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które w tym roku nie rozpoczęło się 1 września, tak jak to jest zazwyczaj. W związku z tym, że dzień ten przypadał w niedzielę, uroczyste rozpoczęcie nauki zostało zaplanowane na poniedziałek 2 września br. Dla niektórych będzie to wyjątkowy rok, ponieważ dopiero rozpoczynają swoją przygodę szkolną, a inni od września do czerwca po raz ostatni w swoim życiu będą nazywać się uczniami. Niewątpliwie zarówno dla jednych, jak i dla drugich, będzie to czas wytężonej nauki, który jednak z pewnością przyniesie także chwile na zawieranie nowych znajomości i zbieranie cennych doświadczeń.

W uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego uczestniczyli: pan Józef Malec, Starosta Kamieński; pan Krzysztof Kronenberg, Wicestarosta Kamieński, pan Jerzy Adamiak, Członek Zarządu Powiatu w Kamieniu Pomorskim oraz pani Krystyna Gogacz, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.