W Wysokiej Kamieńskiej oddano do użytku nowy ciąg pieszy przy drodze powiatowej Nr 1027Z

W piątek 05 kwietnia br. w Wysokiej Kamieńskiej odbył się oficjalny odbiór nowego ciągu pieszego przy drodze powiatowej Nr 1027Z.

W odbiorze uczestniczyli: Józef Malec, Starosta Kamieński; Maciej Zieliński, Burmistrz Golczewa; Robert Stefański, Sołtys Sołectwa Wysoka Kamieńska; Marcin Kwiatkowski, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim oraz wykonawca inwestycji Hubert Domagalski z Firmy Ogólnobudowlanej z Zielina.

W ramach inwestycji powstał nowy ciąg pieszy o szerokości 1,80 metra i łącznej powierzchni 793 metrów kwadratowych, a także plac o powierzchni 87 metrów kwadratowych oraz zjazdy o powierzchni 94 metrów kwadratowych.

Wartość inwestycji to 340.900,00 złotych.