Za Nami Konkurs "Stół okolicznościowy - Jesienny sad i ogród"

Końcówka listopada, czyli przyszedł czas na kolejną edycję konkursu "Stół okolicznościowy - Jesienny sad i ogród". W środę 29 listopada br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim w szranki stanęło 7 uczniów:
Amelia Różycka - klasa I TŻiUG
Izabela Błaut - klasa II TŻiUG
Natalia Jastrzębska – klasa III TŻiUG
Oliwia Kwiatkowska – klasa III TŻiUG
Wiktoria Zemlik – klasa III TŻiUG
Anhelina Limarenko – klasa IV TH
Emilia Borowicz – klasa IV TH
Zadaniem uczestnika konkursu było przygotowanie aranżacji stołu z nakryciem do zaplanowanego menu obiadowego. Nad wszystkim czuwało jury, w skład którego wchodziły:
- pani Iga Cuber,  Przewodnicząca, wieloletnia nauczycielka przedmiotów zawodowych w ZSP w Kamieniu Pomorskim,
- pani Olga Bagińska - Kołodziejczyk, Kierownik gastronomii w Hotelu SPA Bagiński i Chabinka w Międzyzdrojach,
- pani Joanna Piwińska Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego.

Po kilkunastu minutach poznaliśmy najlepszą trójkę uczniów, którzy najlepiej zaprezentowali stół okolicznościowy.

I miejsce zajęła Anhelina Limarenko,
II miejsce zajęła Natalia Jastrzębska,
III miejsce zajęła Emilia Borowicz.

Sponsorem nagród było Stowarzyszenie Staszic oraz pan Józef Malec, Starosta Kamieński, który ufundował nagrodę za I miejsce.