Poznaliśmy Mistrzów Powiatu Kamieńskiego w Piłce Koszykowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2023/2024

W ostatni wtorek w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2023/2024.

Po rozegraniu dwóch spotkań poznaliśmy Mistrzów, a zostali nimi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

Kategoria Dziewcząt:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 22:24

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim

Kategoria Chłopców:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 2:50

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

Wszystkie zespoły z rąk pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów pani Małgorzacie Kołodziejczyk oraz panu Czarkowi Majtyce.