Wniosek na budowę hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim złożony !!

Miło Nam poinformować Państwa, iż w dniu dzisiejszym w ramach Rządowego Programu Olimpia został złożony elektroniczny wniosek do Ministra Sportu i Turystyki na „Budowę nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim”.

Celem Programu jest poprawa dostępu do nowoczesnej przyszkolnej infrastruktury sportowej. Ma on za zadanie realizację cywilizacyjnej konieczności poprawy dostępu do infrastruktury sportowej, w szczególności dzieciom. Jednocześnie umożliwi to sportowy rozwój młodzieży oraz aktywność fizyczną osób z pozostałych grup społecznych.

Wartość wniosku to: 3.800.000,00 złotych brutto, w tym dofinansowanie w kwocie 2.660.000,00 złotych brutto oraz wkład własny w kwocie 1.140.000,00 złotych brutto.

W ramach projektu zostanie wykonane boisko wielofunkcyjne o wymiarach pola gry 20m x 40m o nawierzchni poliuretanowej z zadaszeniem łukowym. Projektowana hala będzie połączona funkcjonalnie z budynkiem szkoły poprzez łącznik o powierzchni około 70 m2, dzięki któremu użytkownicy hali będą mieli dostęp do zaplecza sanitarno-szatniowego. W obiekcie będzie zapewniona mobilna strzelnica laserowa (wirtualna) na 4 stanowiska strzeleckie.

Teraz zostało Nam trzymać kciuki.