Wręczono statuetki dla zwycięzców plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Głos Szczeciński i serwis www.gs24.pl, Głos Koszaliński i serwis www.gk24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pięciu plebiscytowych kategoriach (Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna) głosowanie mieszkańców naszego województwa wyłoniło zdobywców zaszczytnych tytułów Osobowość Roku.

Podczas uroczystej gali w Szczecinie wyróżniono laureatów ww. plebiscytu i tak w kategorii Kultura na szczeblu powiatowym Państwo Emilia i Rafał Kajzler uplasowali się na pierwszym miejscu za organizację warsztatów z łucznictwa oraz udział w Pikniku Rodzinnym w Kamieniu Pomorskim. Ponadto na szczeblu wojewódzkim otrzymali z tego tytułu wyróżnienie. Nasz Powiat ma jeszcze jeden powód do dumy - Starosta Kamieński miał przyjemność przekazać statuetkę "Osobowość Roku 2022" pracownikowi Starostwa Pani Ewie Feret, Prezes Stowarzyszenia Wokalistów "Strefa Dźwięku" która podczas głosowania mieszkańców zdobyła I miejsce w Powiecie w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna za niezwykle poruszające występy, artystyczną duszę oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Ewa Feret to społecznik o empatycznym podejściu do drugiego człowieka, to dzięki jej działaniu powstała "Strefa Dźwięku" która zaktywizowała muzycznie kilkadziesiąt osób z rożnych grup społecznych.

Serdecznie gratulujemy laureatom plebiscytu i życzymy nieustającej pasji towarzyszącej waszym działaniom na rzecz innych.