Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022

W słoneczny czwartek, tj. 19 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021/2022. W zawodach udział wzięły dwa zespoły reprezentujące: Powiat Goleniowski oraz Powiat Gryficki.

Po rozegraniu jednego emocjonującego spotkania, które zakończyło się wynikiem 12:0 dla uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy poznaliśmy Mistrzynie Regionu „B” w Piłce Nożnej, natomiast Wicemistrzyniami Regionu „B” zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Płotach. Oba zespoły uzyskały awans do Półfinału Regionu „A-B” Województwa Zachodniopomorskiego.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dziękujemy panu Remigiuszowi Pęcakowi z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.