Za Nami Mistrzostwa Regionu "B" w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

W dniu 7 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu "B" w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022. W zawodach udział wzięło pięć zespołów reprezentujących Powiat Goleniowski, Powiat Gryficki, Powiat Kołobrzeski, Powiat Kamieński oraz Miasto Świnoujście.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Natomiast sędzią głównym zawodów był pan Mateusz Krzemień z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej w Szczecinie.

Po rozegraniu dziesięciu emocjonujących spotkań poznaliśmy Półfinalistów Regionu "A-B" Województwa Zachodniopomorskiego, a zostali nimi chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie.

Wyniki:

• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Zespół Szkół w Gościnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Majora Henryka Sucharskiego 5 : 3 (4 : 1)
  • Zespół Szkół Publicznych w Golczewie – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 6 : 0 (3 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 4 (0 : 3)
  • Zespół Szkół w Gościnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Majora Henryka Sucharskiego - Zespół Szkół Publicznych w Golczewie  1 : 6 (0 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 8 : 0 (6 : 0)
  • Zespół Szkół Publicznych w Golczewie - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 2 (1 : 0) Rzuty karne 2 : 1
  • Zespół Szkół w Gościnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Majora Henryka Sucharskiego - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 3 : 0 (2 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Zespół Szkół Publicznych w Golczewie 4 : 2 (2 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 9 (2 : 4)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Zespół Szkół w Gościnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Majora Henryka Sucharskiego 7 : 3 (3 : 0)

Klasyfikacja końcowa: