06-11-2007

Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

  Dnia 16 października 2007 roku o godz. 16.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Piosenką: „Szczęśliwej drogi” zaśpiewną przez Joannę Pałatyńską uczennicę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim zainicjowano obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Ceremonię rozpoczęto przywitaniem gości przybyłych do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim przez Panią Janinę Krzysztofik Naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury.

Na uroczystość przybyli Pan Paweł Czapkin Starosta Powiatu Kamieńskiego, Pan Jacek Borowiecki skarbnik Powiatu Kamieńskiego, Pan Mariusz Wawrzyński Przewodniczący Rady Powiatu Kamieńskiego, Pani Zofia Paczyńska Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Pani Janina Mańczak członek zarządu, Pan Witold Brzozowski radny Powiatu Kamieńskiego, Pani Stanisława Boruch Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych oraz nauczycie i pracownicy administracji i obsługi, którzy przeszli na emeryturę.

Pan Paweł Czapkin w imieniu swoim złożył wszystkim zaproszonym gościom najserdeczniejsze życzenia.

W czasie uroczystości wręczono nagrody Starosty Kamieńskiego:

  • Pani Annie Jarząb – dyrektor, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie,
  • Pani Alinie Łokaj - Binkowskiej – dyrektor, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim,
  • Pani Krystynie Wadeckiej – dyrektor, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Wolinie,
  • Panu Jarosławowi Boboryko – nauczyciel matematyki i informatyki, Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim,
  • Pani Elżbiecie Grzyb – nauczyciel fizyki i przysposobienia obronnego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnego im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim,
  • Pani Dorocie Mądrowskiej – nauczyciel pedagog, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Kamieniu Pomorskim,

oraz nagrody dyrektorów szkół i placówek oświatowych dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi .

Złożono również podziękowania nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi, którzy przeszli na emeryturę z końcem minionego roku szkolnego.

Podziękowania za pracę otrzymali także dyrektorzy i nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, którzy obchodzili X- lecia pracy.

Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie została uhonorowana Pani Aleksandra Socha – wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim.

Uroczystość wzbogaciły występy Joanny Pałatyńskiej, Mateusza Filowiata uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim, zespołu wokalnego „Biedronki” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim, Klubu Tańca „FOXUS” z Kamienia Pomorskiego oraz uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie.

Część oficjalną uroczystości zakończył występ zespołu tanecznego „AFISZ” z Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim. Po występie Goście zostali zaproszeni do efektownie przygotowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim stołu szwedzkiego.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia