28-04-2008

Konwent Zarządu Dróg Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego w Kamieniu Pomorskim

W dniu 24 kwietnia 2008 r. w sali konferencyjnej Hotelu Staromiejskiego w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie Konwentu Zarządów Dróg Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego. Obrady prowadził Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu (ZDP) Mirosław Kielnik – Przewodniczący Konwentu. Gośćmi specjalnymi Konwentu byli Marek Kawa - Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego, Eugeniusz Ramanów – Dyrektor ZORD w Koszalinie, Cezary Tkaczyk – Dyrektor WORD w Szczecinie, Waldemar Wejnerowski – Zastępca Dyrektora ZZDW w Koszalinie, Sławomir Dassow – Audytor Powiatu Kołobrzeskiego, Marek Ziomek – przedstawiciel Krajowej Rady Dyrektorów ZDP, Andrzej Kalinowski – przedstawicel czasopisma branżowego „Polskie Drogi", Marek Krawczuk – przedstawiciel ZWRBRD oraz Stanisław Drzewiński – Radny Powiatu Kamieńskiego Przewodniczący Komisji Komunikacji, Bezpieczeństwa i Obronności.

W trakcie obrad dyskutowano nad Programem Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach oraz omawiano jego stan realizacji na dzień obecny. W ramach powyższego programu dofinansowane są przedsięwzięcia likwidujące lub ograniczające niebezpieczne punkty na drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Powiat Kamieński jest jednym z liderów wykorzystania środków z tego programu w województwie zachodniopomorskim.

W trakcie posiedzenia odbyła się prezentacja nowoczesnych technologi budownictwa drogowego oraz technologi odwodnienia dróg.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia