05-11-2007

Finał Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

16 października br. w Operze na Zamku odbył się finał Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Poniżej przedstawiam listę nominowanych i nagrodzonych w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2007. Wśród wyróżnionych znalazły się firmy i instytucje z Powiatu Kamieńskiego.

PRODUKT TURYSTYCZNY nominacje: - „Cztery Pory Ogrodu” w Przelewicach - Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim - Pyrzyckie Spotkania z Folklorem w Pyrzycach - Warsztaty Konserwatorsko – Budowlane „Dawne Konstrukcje – Nowe Marzenia” - Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie.

Nagrodę w kategorii Produkt Turystyczny otrzymał Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie. GOSPODARSTWO ROLNE, nominacje: - Spółka GAWRONIEC w Gawrońcu (gospodarstwo o unikalnym profilu produkcji – produkcja ekologiczna).- „Gospodarstwo Rolne Katarzyna Marzec” w Wiejkowo (rodzinne gospodarstwo, które może poszczycić się znacznymi osiągnięciami w hodowli bydła mlecznego).

- „Gospodarstwo Rolne Krystyna i Wacław Radny” w Kamieniu Pomorskim (głównym profilem produkcji gospodarstwa jest trzcina dachowa). - POLDANOR S.A. w Przechlewie (dominuje tu produkcja trzody chlewnej, produkcja roślinna, ale i produkcja energii odnawialnej,na potrzeby biogazowni rolniczych). W kategorii Gospodarstwo Rolne nagrodę otrzymało Gospodarstwo Rolne Katarzyna Marzec w Wiejkowie. INWESTOR ROKU, nominacje:- Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Wardyniu Górnym - Przedsiębiorstwo Usługowo – Turystyczne BIELIK Sp. z o.o. w Międzyzdrojach - BACKER OBR Sp. z o.o. w Pyrzycach.

Nagrodę w kategorii Inwestor Roku otrzymało Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Wardyniu Górnym. Od czterech lat Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego przyznaje jeszcze jedną nagrodę – nagrodę dla tych, którzy ułatwiają firmom działanie w trudnym dziś, choć wciąż się poprawiającym środowisku ekonomicznym naszego kraju. W tym roku po raz piąty przyznana została nagroda ANIMATOR REGIONALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, otrzymała ją pani Barbara Bartkowiak – Prezes Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, która już od 10 lat wspiera regionalną przedsiębiorczość w tym najbardziej wymiernym, bo finansowym aspekcie.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia