26-10-2020

Kolejna edycja kursów baristy

W ramach projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi"  w terminie od dnia 20 października br. do dnia 24 października br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie dla uczniów oraz nauczycieli odbyły się kursy baristy I stopnia, kursy baristy II stopnia oraz zaawansowany kurs latte art. Kursy odbyły się pod bacznym okiem pana Marcina Rusnarczyka.

Przypominamy, iż kursy współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

W listopadzie zapraszamy do śledzenia strony internetowej Powiatu Kamieńskiego oraz fanpage'u Powiatu Kamieńskiego, bowiem odbędą się kolejne ciekawe kursy zawodowe.

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia