14-10-2020

Za uczniami kurs Monter suchej zabudowy

Na początku października br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zakończył się kurs zawodowy "Monter Suchej Zabudowy", który skierowany był do 20 uczniów Technikum Budowlanego. Przez ponad dwa tygodnie uczniowie na terenie szkoły zapoznali się z montażem różnych systemów suchej zabudowy oraz stawiania ścianek działowych, a także przyswoili wiedzę o obowiązujących przepisach budowlanych, jak i praktycznej umiejętności prowadzenia robót budowlanych w zakresie montażu suchej zabudowy.

Kurs odbył się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia