07-09-2020

Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu barmańskim I stopnia

W czwartek oraz piątek w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie odbył się kolejny ciekawy kurs. Tym razem uczniowie uczestniczyli w kursie barmana, który odbył się w związku z realizacją projektu „Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi”. Projekt jest współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Celem kursu było przekazanie uczniom podstaw technicznych sztuki barmańskiej, a także przygotowanie jego uczestników do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze typu ”American Drinks”. Głównym zadaniem kursu było przekazanie wiedzy młodzieży, aby w przyszłości ułatwić im start w pracy na stanowisku barmana. Kurs zorganizowany był w taki sposób, aby umożliwić przyswojenie wiedzy i umiejętności głównie praktycznych, z minimalnym uwzględnieniem teorii.
 

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia