13-07-2020

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w ramach projektu "Zagraj z Nami"

W sobotę 4 lipca br. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Otwarty Turniej w Tenisie Stołowym w ramach projektu „Zagraj z Nami”. Turniej odbył się dzięki Programowi Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR

W turnieju udział wzięli zawodnicy oraz zawodniczki z terenu powiatu kamieńskiego. Najbardziej interesującą konkurencją podczas turnieju okazała się nowość: Bijemy Rekord (2 osoby odbijają piłeczkę jak najdłużej na stole). Najlepsi w tej kategorii:
I miejsce   Martyna Falkowska – Kacper Kuchta
II miejsce  Aleksandra Krupa – Kacper Krupa
III miejsce Magdalena Idzik – Magdalena Stasiak
IV miejsce Jan Świąć – Jakub Rużewicz
V miejsce  Maja Łukowska – Zofia Kochanek

W trakcie zmagań na uczestników czekał pakiet w postaci napojów, słodyczy oraz poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju kierujemy do Wolontariuszy; Pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorski; pana Marka Szymańskiego, Starszego Inspektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim oraz Gminie Kamień Pomorski.

Organizatorzy
Uczniowski Klub Sportowy Herkules
przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Kamieniu Pomorskim

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia