18-12-2019

XII Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Kamieńskiego

W środę 18 grudnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się XII Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Kamieńskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieniu Pomorskim pod patronatem Starosty Kamieńskiego.

W tegorocznym turnieju udział wzięły cztery drużyny: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim, Zespół Szkół Publicznych w Golczewie, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Zespół łączony z kilku placówek (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim).

Punktualnie o godzinie 10:00 odbyła się odprawa techniczna z kapitanami poszczególnych zespołów, na której to ustalono, iż zespoły zagrają „systemem każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu rozegrany zostanie „tie break” do 15 punktów.
Po rozegraniu sześciu spotkań poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego turnieju, którym została drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
II miejsce - Zespół łączony z kilku placówek (Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim)
III miejsce - Zespół Szkół Publicznych w Golczewie
IV miejsce - Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim

Wszystkie drużyny z rąk panów Jacka Jaremy oraz Andrzeja Swatowskiego otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Reprezentacja Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim wystąpiła w składzie: Marek Szymański - Kapitan, Katarzyna Klupa, Konrad Piwowarczyk, Stanisław Motyka, Sylwester Rzepecki, Mateusz Kostur, Kamil Heimrot oraz Marek Bańkowski.

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia