15-10-2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W STAROSTWIE POWIATOWYM

Nagrodą Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty została uhonorowana Pani Nina Kułaga z Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim a Pani Dorota Mądrowska została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Dwoje nauczycieli uzyskało awans zawodowy na nauczyciela: dyplomowanego Emilia Stolz z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kamieniu Pomorskim i mianowanego - Łukasz Szpak z Zespołu Szkól Ponadpodstawowych w Wolinie. Listy gratulacyjne za 20 – lecie pracy otrzymali Pani Anna Kamińska i Pan Mirosław Majek, za 25 – lecie Panie Lidia Starzyk, Grażyna Lipska – Maruszak, Anna Sidorkiewicz i Joanna Janicka oraz Pan Waldemar Brząkała za 30 – lecie Pani Marianna Juszczak a za 35 – lecie Panie Ewa Kot i Grażyna Nagórka oraz Pan Andrzej Kirowski wszyscy z Zespołu Szkól Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim. Z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie jubileusz 35 – lecia pracy zawodowej obchodzi Pani Małgorzata Matys, 40 – lecia Pan Bogdan Szkiela, 45 – lecia Pani Janina Wilkowska. Jubileusz 20 – lecia pracy zawodowej obchodzą Panie Nina Kułaga i Edyta Kowalińska z Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim, 30 – lecie Pani Agnieszka Wawrzyniak z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim i Pani Mariola Kozłowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach, 35 – lecia Pan Andrzej Jędrzejewski dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach i Pani Bogumiła Wierchanowska z Zespółu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach. Starosta Józef Malec podziękował również pracownikom odchodzącym na emeryturę. W tym roku na emeryturę odeszły Panie Ewa Kot, Romualda Kapczyńska i Grażyna Grynkiewicz z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieniu Pomorskim, Pani Bogumiła Wierchanowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach, Pani Grażyna Przybylska z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim.

W uroczystości uczestniczyli również Pani Wicestarosta Joanna Piwińska, Sekretarz Powiatu Pani Anetta Byczkowska, Skarbnik Ewa Tokarzewska, Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Krystyna Gogacz i Pani Monika Kwaśniak vel Kwaśniewska reprezentująca NSZZ Solidarność.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia