27-06-2019

Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim otrzymał absolutorium

Za nami kolejna Rada Powiatu w Kamieniu Pomorskim. Na środowej, VII sesji Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim Zarząd Powiatu otrzymał absolutorium.

 

W dniu 26 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 odbyła się VII sesja Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim VI kadencji. Najważniejszą częścią posiedzenia było sprawozdanie z wykonania ubiegłorocznego budżetu i głosowanie nad udzieleniem absolutorium Zarzadowi Powiatu w Kamieniu Pomorskim za 2018 rok. Zarząd otrzymał je większością głosów radnych - 12 głosów "za" oraz 4 głosy "wstrzymujące się".


- Chciałem serdecznie podziękować wszystkim radnym, za dotychczasową współpracę i tę ocenę, którą tym głosowaniem wyraziliście. Mam nadzieję, że nasza współpraca, mimo naszych słownych utarczek w różnych tematach, będzie układała się dalej dobrze i wspólnie będziemy działać dla naszej wspólnoty powiatowej, zgodnie z naszym obowiązkiem i z tym, że chcieliśmy tutaj być - mówił Starosta Kamieński Józef Malec. 

Więcej o decyzjach podejmowanych podczas środowej sesji dowiedza się państwo w systemie Rada dla Mieszkańców: http://rada.powiatkamienski.pl

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia