26-04-2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach

W piątek, 26 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego z udziałem zaproszonych gości, absolwentów, rodziców, pracowników administracji oraz grona pedagogicznego. Zebranych przywitał pan Marek Maślak, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach oraz pan Marek Szymański, Starszy Inspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim, który odczytał wystąpienie pana Józefa Malca, Starosty Kamieńskiego. Absolwenci Techników Hodowli Koni oraz Technikum Leśnego pożegnani zostali przez grono pedagogiczne. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Natomiast młodsi koledzy przygotowali drobne upominki dla wszystkich absolwentów.

Wszystkim absolwentom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach gratulujemy i życzymy wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych sobie celów. Za tych, którzy przystępują do egzaminów maturalnych trzymamy kciuki.

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia