26-04-2019

Zakończenie roku w klasach maturalnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

W piątek 26 kwietnia miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego z udziałem zaproszonych gości, absolwentów i kolegów z młodszych klas. Zebranych przywitała dyrektor Aneta Pintal oraz Krystyna Gogacz - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, która odczytała wystąpienie starosty Józefa Malca. Absolwenci Techników w dwóch zawodach-Technika Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technika Hotelarstwa- pożegnani zostali przez grono pedagogiczne i kolegów z innych klas. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Młodsi koledzy przygotowali również drobne, ale sympatyczne upominki dla wszystkich absolwentów.

Nagrodą Starosty Kamieńskiego uhonorowane zostały Adrianna Wach oraz Oliwia Zuterek, które poza wysokimi wynikami w nauce, wielokrotnie angażowały się w życie szkoły i reprezentowały nas w środowisku lokalnym. Uczczniowie, którzy w czasie 4 lat spędzonych w szkole, wielokrotnie wykazali się pracą społeczną na rzecz tejże szkoły otrzymali dyplomy i upominki. Wyrazy uznania należą się także naszym sportowcom, którzy reprezentowali szkołę w licznych powiatowych imprezach sportowych.

Wszystkim absolwentom ZSP serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły, życzymy pomyślnie zdanych egzaminów maturalnych i spełnienia dalszych życiowych planów. Oby wiedza i umiejętności zdobyte w szkole procentowały w przyszłym życiu.

(kliknij na zdjęcia!)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia