30-11-2018

Sukces naszych uczennic w konkursie "Zasmakuj Pomorza Zachodniego"

W czwartek  29 listopada br. dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim Martyna Młynarska i Wiktoria Frydrych pod opieką Joanny Książek- Halec, zdobyły I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Sztuki Kulinarnej i Kelnerskiej, „Zasmakuj Pomorza Zachodniego”, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr.6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie, pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Rywalizacja była bardzo zacięta, przystąpiło do niej dziesięć drużyn ze szkół województwa zachodniopomorskiego i polegała na przygotowaniu i podaniu 6 porcji dania głównego z wykorzystaniem polędwiczki wieprzowej.
Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwało fachowe jury w składzie:
Mariusz Siwak – szef kuchni Park Hotel
Adam Krzymkowski – szef kuchni The Lavender Wine & Kitchen
Radosław Marczyński – szef technologiczny Robot-Coupe

Serdeczne gratulacje dla obu uczennic z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i dla ich opiekunki, na co dzień nauczycielki praktycznej nauki zawodu w szkolnych warsztatach gastronomicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia