27-04-2018

Zakończenie roku w klasach maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

W piątek 27 kwietnia o godz. 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Swoją obecnością zaszczycił nas starosta Powiatu Kamieńskiego Józef Malec oraz rodzice wyróżnionych maturzystów. Absolwenci  Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum  Żywienia i Usług Gastronomicznych, pożegnani zostali przez grono pedagogiczne i młodszych kolegów. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe i  dyplomy. Młodsi koledzy przygotowali również drobne upominki dla wszystkich absolwentów.
 

Nagrodą Starosty Kamieńskiego uhonorowana została Weronika Górniak, absolwentka Technikum  Żywienia i Usług Gastronomicznych, która ukończyła szkołę uzyskując średnią ocen 4,8 i wzorowe zachowanie. Nagrody książkowe otrzymali również absolwenci, którzy wyróżnili się w aktywnym udziałem w szkolnych i wojewódzkich konkursach kulinarnych, zaangażowaniem w życie szkoły.

Wyrazy uznania należą się także naszym sportowcom, którzy reprezentowali szkołę w licznych powiatowych imprezach sportowych.

Wszystkim absolwentom ZSP serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły. Oby wiedza i umiejętności zdobyte w jej murach procentowały w przyszłym życiu.

Źródło: ZSP Kamień Pomorski

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia