26-02-2018

Sukces uczennicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

Dnia 22.02.2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Szczecinie odbyła się V edycja Konkursu o Prawie Pracy i BHP zorganizowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. Wzięło w nim udział 41 uczniów z 23 szkół, w tym również dwie uczennice z naszej szkoły: Adriana Wach oraz Zuzanna Szczepkowska, które wcześniej wygrały etap wewnątrzszkolny. Uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu prawa pracy oraz BHP. Poziom ich wiedzy był niesamowity. Pięć osób uzyskało 100% liczbę punktów. Wśród nich znalazła się nasza Zuzia. Komisja zmuszona była zorganizować dogrywkę, w której uczniowie już ustnie „z marszu” odpowiadali na wylosowane pytania. Walka była zacięta. Po dogrywce oszacowano odpowiedzi i wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zdobył Rafał Mazur z ZS4 w RCKU w Wałczu

II miejsce Zuzanna Szczepkowska z ZSP im. S. Staszica w Kamieniu Pomorskim

III miejsce Emilia Pierzchała z ZSP w Gryficach

Gratulujemy Zwycięzcom.

 

W kwietniu cała trójka będzie reprezentowała nasze województwo podczas finału konkursu, który odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody. Ponadto każdy z uczestników dostał również dyplom i upominek ufundowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.
                                                                                 

inf. ZSP- Kamień Pomorski

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia