05-02-2018

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

W ostatnią środę oraz czwartek w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.

W pierwszym dniu do rywalizacji przystąpiły cztery reprezentacje składające się z dziewcząt. Po emocjonujących pojedynkach zostały wyłonione tegoroczne Mistrzynie Powiatu Kamieńskiego, które uzyskały awans na kolejny szczebel jakim jest Region B.

Tak prezentują się wyniki:

  1. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 2 (12:25, 21:25)
  2. Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Golczewie - Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 2 : 0 (25:3, 25:5)
  3. Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim - Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 2 : 0 (25:4, 25:1)
  4. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Golczewie 0 : 2 (21:25, 24:26)
  5. Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Golczewie - Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 2 (17:25, 22:25)
  6. Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 2 (14:25, 8:25)

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim

II miejsce – Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Golczewie

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach

IV miejsce - Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie

 

Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy. Tutaj także były emocjonujące spotkania, ale jak to w sporcie bywa, ktoś musi być wygra, a ktoś musi być przegrany. Tym razem najlepsi okazali się chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, którzy jednocześnie uzyskali awans do Regionu B.

Wyniki chłopców:

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 2 : 0 (25:23, 25:7)
  2. Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 0 : 2 (8:25, 9:25)
  3. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 2 : 0 (25:19, 25:16)

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie

 

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim, otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Dziękujemy wszystkim za udział w mistrzostwach i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

 

 

(kliknij na zdjęcia!)

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia