11-09-2017

Zakończono remont budynku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim

W piątek, dnia 8 września br., odbył się ostateczny odbiór techniczny remontowanego budynku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim. Zadanie obejmowało następujący zakres robót: wykonanie remontu budynku wraz z remontem elewacji, wymianę stolarki okiennej, drzwiowej, remont łazienek, wymianę grzejników oraz utwardzenie terenu wokół budynku. Wartość całkowita projektu wyniosła 279.500,00zł. Dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych udało się pozyskać 120.000,00zł.

W poniedziałek, dnia 11 września, Zarząd Powiatu Kamieńskiego udał się do Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim obejrzeć ostateczny efekt prac. Inwestycja została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe reprezentowane przez Panią Agnieszkę Malanowską.

(kliknij na zdjęcia)

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia