26-06-2017

MOSiR zaprasza na zajęcia plastyczne na sportowo!

Szukasz pomysłu na zapewnienie swojemu dziecku kreatywnego wypoczynku w trakcie wakacji? Czasu pełnego mądrych zabaw i niezapomnianych wrażeń? Zapraszamy do nas - z okazji rozpoczętych wakacji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia plastyczne na sportowo, które realizowane będą na terenie naszej hali sportowej.

Zajęcia plastyczne na sportowo? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak - sprawdźcie sami!
Połączenie dwóch dziedzin - rękodzieła i sportu - tworzy w MOSiR mieszankę wybuchową!

Pierwsza edycja naszych wakacyjnych zajęć odbędzie się w dniach od 3 do 7 lipca 2017 roku w godz. 11.00 – 13.00 w salce lustrzanej na I piętrze hali sportowej. Nasze zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 7-12 lat. Przygotowaliśmy 5 dniowy program warsztatów, wśród których każde dziecko na pewno znajdzie coś dla siebie. Będą gry, zabawy i zajęcia plastyczne po których każde dziecko będzie mogło zabrać swoją wyjątkową pracę do domu. Razem wykonamy między innymi latające zwierzaki, grę piłkarzyki, zabawkę zgadnij kot to, pudełkowe labirynty i wiele innych. Gwarantujemy kreatywny wypoczynek połączony z pasją tworzenia, oraz dużą dawką pozytywnej energii.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi podczas prowadzonych zajęć, kreatywnych animatorów oraz napoje i dobrą zabawę. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. tel. 91 38 24 227. Informacje o kolejnych zajęciach wakacyjnych dostępne będą na stronie www.mosir-kamien.pl Zapraszamy!

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia