05-12-2007

Mikołajki na sportowo

    Na imprezie obecni byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, Gminy Kamień Pomorski, Gminy Wolin, Gminy Dziwnów, Gminy Świerzno, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury, Dyrektor Uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim, Dyrektor Szpitala w Kamieniu Pomorskim, Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim. Na trybunach jako kibice zasiedli członkowie i sympatycy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Kamieniu Pomorskim oraz dzieci i młodzież z lokalnych szkół. Mikołajki oficjalnie rozpoczęła Pani Jolanta Janik, która serdecznie przywitała wszystkich zawodników, zaproszonych gości, kibiców, a przede wszystkim gości specjalnych Świętych Mikołajów, którzy przybyli na imprezę rowerem. Po oficjalnych wystąpieniach pana Starosty Pawła Czapkina i Zastępcy Burmistrza Kamienia Pomorskiego Andrzeja Jędrzejewskiego rozpoczęła się część sportowa Mikołajek. W rywalizacji sportowej wzięło udział 7 zespołów w tym zespół VIP-ów.
    Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali opiekunowie drużyn. Przyglądające się zabawie jury oceniało przede wszystkim zapał i zaangażowanie uczestników. Po zakończonych zawodach, pokazie mody zimowej, wyborze mikołaja marzeń jury ogłosiło, że wszyscy są zwycięzcami i zasługują na wspaniałe prezenty. Zmęczeni ale szczęśliwi zawodnicy oraz kibice mogli posilić się w bufecie. Wszyscy z niecierpliwością czekają na następne Mikołajki.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia