Przed Nami trzecie zawody w ramach Dziwnowskiej Ligi Biegowej

Dodane przez Marek Szymański - śr., 07/04/2021 - 08:32

Kategoria

Szanowni Biegacze oraz Kijkarze małymi krokami zbliżamy się do organizacji kolejnego Biegu oraz Marszu Nordic Walking na dystansie 6️⃣6️⃣8️⃣0️⃣ metrów w ramach VII edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. W związku, iż sytuacja nie jest pewna, a My mamy pewne zobowiązania podjęliśmy decyzję, iż najbliższe zawody odbędą się w dwóch formułach (hybrydowo oraz wirtualnie). Na czym to polega❓

Formuła Hybrydowa

  • Będziemy czekać na Was w sobotę 10 kwietnia 2021 roku od godziny 09:30 do 11:00 na parkingu leśnym za Dziwnówkiem, a przed Łukęcinem.
  • Każdy zawodnik startuje sam między godziną 09:30, a 11:00 i pokonuje dukty leśne na dystansie 6680 metrów (trasa biegu jest oznakowana specjalnymi strzałkami).

Formuła Wirtualna

  • Skierowana jest do osób, które obawiają się o swoje zdrowie i preferują w samotności pokonać uroczą trasę.
  • Zawodnicy w terminie 10 kwietnia 2021 roku - 17 kwietnia 2021 roku pokonują wyznaczoną trasę przez Organizatora, która zaczyna się na parkingu leśnym za Dziwnówkiem, a przed Łukęcinem i prowadzi duktami leśnymi.
  • Aby wynik został zatwierdzony każdy zawodnik zobowiązany jest w terminie do dnia 18 kwietnia 2021 roku do godziny 14:00 przesłać informację na maila: kontakt@kb-kamien.eu. Informacja musi zawierać: Imię i Nazwisko, datę urodzenia, miejscowość lub przynależność klubową, zdjęcie pamiątkowe potwierdzające, iż wzięliście udział w biegu na wyznaczonej trasie, dodatkowo udokumentujcie pokonany dystans, termin oraz osiągnięty czas (może być zdjęcie zegarka z widocznym czasem, datą oraz pokonanym dystansem, może być zrzut ekranu, na którym widać mapkę trasy, czas, datę oraz pokonany dystans).

Ze względów na panujący wirus, zawodnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa😷 przez cały okres przebywania na parkingu oraz w okolicy linii startu i mety. W trakcie biegu czy chodzenia z kijkami zawodnicy mogą zdjąć maseczkę. Apelujemy także o zachowanie bezpiecznego dystansu między sobą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę kontaktować się z prezesem LUKS „Bałtyk” – Jerzy Janawa tel. 607 377 071.

Pamiętajcie, że zdrowie przede wszystkim - jeśli czujecie się źle lub jesteście poddani kwarantannie – prosimy zostańcie w domach.

Impreza odbędzie się dzięki środkom z „Programu Społecznik na lata 2019-2021” #PomorzeZachodnie#ProgramSpołecznik,#społecznik#KARR oraz Pomorze ZachodnieProgram SpołecznikKoszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i środkom Gminy Dziwnów.