Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Z okazji przypadającego dziś Dnia Samorządu Terytorialnego pracownikom wszystkich szczebli administracji samorządowej oraz jednostek samorządowych, Radnym obecnej i poprzednich kadencji oraz wszystkim tym, którzy swe życie (nie tylko zawodowe) poświęcili naszej Małej Ojczyźnie - dziękując za dotychczasową codzienną, wspólną pracę i zaangażowanie składamy najserdeczniejsze życzenia niesłabnącego zapału oraz wytrwałości w tej niezwykle ważnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz mieszkańców Powiatu Kamieńskiego.
Życzymy Państwu zdrowia, realizacji marzeń, radości z pracy i powodzenia w życiu prywatnym.
Niech kolejne lata wypełnią same sukcesy, a społeczne zaufanie niech będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszych działań.
Józef Malec - Starosta Kamieński
Krzysztof Kronenberg - Wicestarosta Kamieński
Adam Celiński - Przewodniczący Rady Powiatu