Za Nami Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022

Dodane przez Marek Szymański - czw., 12/05/2022 - 21:43

Kategoria

W dniu 12 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu „B” w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022. W zawodach udział wzięło pięć zespołów reprezentujących: Powiat Goleniowski, Powiat Gryficki, Powiat Kamieński, Powiat Kołobrzeski oraz Miasto Świnoujście.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, które ufundowało pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Natomiast sędziami głównymi zawodów byli pan Remigiusz Pęcak z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz pan Marek Szymański ze Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim.

Po rozegraniu dziesięciu emocjonujących spotkań poznaliśmy Półfinalistów Regionu „A-B” Województwa Zachodniopomorskiego, a zostali nimi chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie oraz ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu.

Wyniki:

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 2 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 7 : 1 (5 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie 0 : 4 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 2 : 3 (1 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu 1 : 3 (0 : 1)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 1 : 6 (1 : 2)
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach 2 : 0 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 6 : 2 (3 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie 1 : 2 (1 : 0)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu 0 : 0 (0 : 0)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach

IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu

V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Gryficach